za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ Скопје / Козле MKD 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 46 m2 Објавено 02-06-2021 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

ID6876A

Се продава нов стан во Козле, со вкупна површина од 46м2.

Станот е со одличен распоред, две комотни спални соби, просторна дневна соба заедно со кујна, бања и тераса.

Станот располага со приватно парно на струја и клима уреди за греење и ладење, а исто така располага и со сопствено паркинг место во дворот на зградата и додатни 4м2 како подрумски простории.

Станот е лоциран на втори кат од вкупно пет во зграда без лифт.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 77м2Козле
€ 90000

Се продава стан 77м2,Козле

Соби 4 Бањи Квадратура 77 m2
Се продава двособен стан 66м2Козле
€ 70400

Се продава двособен стан 66м2,Козле

Соби 2 Бањи Квадратура 66 m2
Се продава трособен стан 68м2Козле
€ 1150

Се продава трособен стан 68м2,Козле

Соби 3 Бањи Квадратура 68 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici