• stan sproti City Mall
  • stan sproti City Mall
stan sproti City Mall Скопје / Карпош 4 € 60000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 72 m2 Телефон

Се продава стан на 9/10 кат спроти сити мол. Делумно реновиран, со два балкона,два лифта,голем паркинг... Одлична инфра структура...
ГоранВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava opremen stan 69m2 kaj City Mall
€ 76000

Se prodava opremen stan 69m2 kaj City Mall

Соби 3 Бањи Квадратура 69 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN VO CITY TOWER
€ 300

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN VO CITY TOWER

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
KARPOS 3 sproti leptokarija vo blokot 60m2 na 1kat
€ 62500

KARPOS 3 sproti leptokarija vo blokot 60m2 na 1kat

Соби 2 Бањи Квадратура 60 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје