Се продава Стан во нас. Хиподром


  • Се продава Стан во  нас Хиподром
  • Се продава Стан во  нас Хиподром
Се продава Стан во нас. Хиподром Скопје / Хиподром € 52800 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 48 m2 Соби 2 Евид. број39519 Објавено 30-03-2024
активен
Телефон
Спрат 7 кат 7 кат Лифт Да Паркинг Откриено паркинг место

Се продава стан во изградба
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН НА РУЗВЕЛТОВА
€ 71850

СЕ ПРОДАВА СТАН НА РУЗВЕЛТОВА

Соби 2 Квадратура 32 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 3
€ 67000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 3

Соби 2 Квадратура 51 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје