СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО


  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО Скопје / Драчево € 130000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 94 m2 Објавено 02-04-2024 Телефон
1-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продава куќа во Драчево

Куќата е 94м2, со дворно место од 220м2 (површина со се куќа). Куќата е на приземје, комплетно е реновирана со уреден двор. Се наоѓа во близина на последна станица на 41.

Цена: 110.000 evra
Шифра: 555/2476
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава куќа 300м2Драчево
€ 110000

Се продава куќа 300м2,Драчево

Соби 7 Квадратура 300 m2
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БУТЕЛ 2
€ 120000

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БУТЕЛ 2

Соби 5 Квадратура 303 m2
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЛИСИЧЕ
€ 140000

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЛИСИЧЕ

Соби 6 Квадратура 120 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје