za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • se iznajmuva namesten stan vo Micurin
  • se iznajmuva namesten stan vo Micurin
  • se iznajmuva namesten stan vo Micurin
  • se iznajmuva namesten stan vo Micurin
  • se iznajmuva namesten stan vo Micurin
  • se iznajmuva namesten stan vo Micurin
  • se iznajmuva namesten stan vo Micurin
se iznajmuva namesten stan vo Micurin Скопје / Аеродром € 210 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 40 m2 Објавено 08-04-2021
нов
Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат 4 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Исток

Се изнајмува нов стан со поглед на исток, дуплекс, долно ниво 40м2, купатило, дневен престој со кујна и трпеазарија споени во целина и прекрасна тераса 5м2, и поткровје 40 м2 со купатило, спална и низок детски дел. Станот има греење на централно парно, со 2 клими (долу и горе), коплетно е опремен за живеење, кујна со прибор, шпорет, аспиратор, фрижидер и машина за перење садови, Има нов ТВ, машина за перење алишта и комарници. Станот се изнајмува за подолг период на сериозни млади лица, вработени лица, млади брачни парови или фамилија. Одличен стан со многу мали сметки!!!. Вселив од 01.05.
toniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava dvosoben namesten stan vo Micurin
€ 270

Se izdava dvosoben namesten stan vo Micurin

Соби 2 Бањи Квадратура 60 m2
Se iznajmuva stan vo aerodrom nova gradbaa
MKD 280

Se iznajmuva stan vo aerodrom nova gradbaa

Соби 1 Бањи Квадратура 46 m2
Se iznajmuva dukjan vo strog centar
MKD 1

Se iznajmuva dukjan vo strog centar

Соби 1 Бањи Квадратура 18 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici