Се издава Стан во нас. К.Вода


 • Се издава Стан во нас КВода
 • Се издава Стан во нас КВода
 • Се издава Стан во нас КВода
 • Се издава Стан во нас КВода
 • Се издава Стан во нас КВода
 • Се издава Стан во нас КВода
 • Се издава Стан во нас КВода
 • Се издава Стан во нас КВода
Се издава Стан во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 220 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 45 m2 Соби 2 Евид. број13212 Објавено 10-07-2024
активен
Телефон
Спрат приземје

Се издава комплетно реновиран , наместен стан во кисела вода. Станот се наоѓа во Сутерен на зграда.Многу економични режиски трошоци, заради добра изолација на просторот.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 15000

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Квадратура 45 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 250

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Квадратура 54 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 400

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Квадратура 46 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје