Се издава Стан во нас. Карпош 3


  • Се издава Стан во  нас Карпош 3
  • Се издава Стан во  нас Карпош 3
  • Се издава Стан во  нас Карпош 3
  • Се издава Стан во  нас Карпош 3
Се издава Стан во нас. Карпош 3 Скопје / Карпош 3 € 350 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 47 m2 Соби 2 Евид. број39650 Објавено 30-03-2024
активен
Телефон
Спрат 3 кат 3 кат Греење Градско парно Ориентација Југ Исток

Издаваме стан во Карпош 3 двособен со приватен паркинг
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 4
€ 250

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 4

Соби 2 Квадратура 60 m2
Се издава стан 34м2Карпош 1
€ 180

Се издава стан 34м2,Карпош 1

Соби 2 Квадратура 34 m2
Се издава стан 43м2Карпош 2
€ 270

Се издава стан 43м2,Карпош 2

Соби 2 Квадратура 43 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје