Се издава Стан во нас. Автокоманда


 • Се издава Стан во нас Автокоманда
 • Се издава Стан во нас Автокоманда
 • Се издава Стан во нас Автокоманда
 • Се издава Стан во нас Автокоманда
 • Се издава Стан во нас Автокоманда
 • Се издава Стан во нас Автокоманда
 • Се издава Стан во нас Автокоманда
 • Се издава Стан во нас Автокоманда
Се издава Стан во нас. Автокоманда Скопје / Автокоманда € 400 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 50 m2 Соби 2 Евид. број39660 Објавено 03-04-2024
активен
Телефон
Спрат 8 кат 8 кат Греење Градско парно Паркинг Покриено паркинг место

Издаваме стан во комплексот на згради Еаст Гате Ливинг. Комплексот нуди 24/7 обезбедување и е смарт хоме.
Станот е нов и невселуван до сега, со поврсшина од 50м2 со една спална соба, тераса и гаражен простор. Станот е целосно и модерно опремен со подно греење кое се регулира на смарт систем (централно греење), целосна опремена кујна со нова бела техника.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје