• СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ХРОМ
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ХРОМ
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ХРОМ
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ХРОМ
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ХРОМ
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ХРОМ
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ХРОМ Скопје / Центар € 350 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 64 m2 Објавено 25-04-2024 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се издава стан во Хром

Станот е 64м2, располага со дневна со кујна и трпезарија, 2 спални соби и бања.

Цена: 350 евра/месечно
Шифра: 555/2616
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава двособен стан 50м2Хром
€ 200

Се издава двособен стан 50м2,Хром

Соби 2 Квадратура 52 m2
Се продава стан 59м2Хром
€ 52500

Се продава стан 59м2,Хром

Соби 3 Квадратура 59 m2
Се продава стан 55м2Хром
€ 45000

Се продава стан 55м2,Хром

Соби 2 Квадратура 55 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје