СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ГРАДСКИ ЅИД


  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ГРАДСКИ ЅИД
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ГРАДСКИ ЅИД
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ГРАДСКИ ЅИД
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ГРАДСКИ ЅИД
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ГРАДСКИ ЅИД
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ГРАДСКИ ЅИД
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ГРАДСКИ ЅИД
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ГРАДСКИ ЅИД
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ГРАДСКИ ЅИД Скопје / Центар € 450 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 85 m2 Објавено 03-04-2024 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се издава стан во градски ѕид

Станот е 85м2, на 8-ми од вкупно 12 ката, со лифт. Располага со дневна со кујна и трпезарија, 2 спални соби, 2 тоалети и тераса. Ориентацијата е југоисточна. Станот се издава на подолг временски период.

Цена: 450 евра/месечно
Шифра: 555/2534
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ГРАДСКИ ЅИД
€ 450

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ГРАДСКИ ЅИД

Соби 3 Квадратура 85 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ГРАДСКИ ПАРК
€ 210000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ГРАДСКИ ПАРК

Соби 4 Квадратура 95 m2
Се продава стан 71м2Центар Градски Зид
€ 85000

Се продава стан 71м2,Центар Градски Зид

Соби 2 Квадратура 71 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје