СЕ ИЗДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ


  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ Скопје / Аеродром MKD 15000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 68 m2 Објавено 07-05-2024 Телефон
Гарсоњера Спрат -

Се издава стан во Аеродром

Станот е 68м2, на 1-ви кат. Располага со дневна соба, една спална соба, тераса и бања. Комплетно реновиран. Може да се издава наместен или празен.

Цена: 15000 денари/месечно
Шифра: 555/2659
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 300

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 3 Квадратура 90 m2
СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 400

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 2 Квадратура 54 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 320

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 2 Квадратура 42 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје