• se izdava stan
  • se izdava stan
  • se izdava stan
  • se izdava stan
se izdava stan Скопје / Капиштец MKD 1200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 0 m2 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

-се издава нов стан , со локација Капиштец , Скопје, со површина од 36 м2 
панеВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava stan vo Centar
€ 400

Se izdava stan vo Centar

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Se izdava stan od 48 m2 vo Karpos3
€ 220

Se izdava stan od 48 m2 vo Karpos3

Соби 1 Бањи Квадратура 48 m2
Se izdava stan vo Centar
€ 200

Se izdava stan vo Centar

Соби 1 Бањи Квадратура 25 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје