za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • se izdava stan
  • se izdava stan
  • se izdava stan
  • se izdava stan
  • se izdava stan
  • se izdava stan
  • se izdava stan
se izdava stan Скопје / К.Вода MKD 15000 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 60 m2 Објавено 15-09-2021
нов
Телефон
4-собен Спрат -

Станот е што штотуку РЕНОВИРАН. Целосно е опремен. Дневна соба, 2 спални соби, кујна со трпезарија-целосно опремена, купатило, подрум. Независно електрично парно греење, 2 клима уреди...локација : населба Кисела Вода, Скопје 
PeceВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava stan vo Centar
€ 400

Se izdava stan vo Centar

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Se izdava stan od 48 m2 vo Karpos3
€ 220

Se izdava stan od 48 m2 vo Karpos3

Соби 1 Бањи Квадратура 48 m2
Se izdava stan vo Centar
€ 200

Se izdava stan vo Centar

Соби 1 Бањи Квадратура 25 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje