СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊСЕРА ВО ЦЕНТАР


  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊСЕРА ВО ЦЕНТАР
  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊСЕРА ВО ЦЕНТАР
  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊСЕРА ВО ЦЕНТАР
  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊСЕРА ВО ЦЕНТАР
  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊСЕРА ВО ЦЕНТАР
СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊСЕРА ВО ЦЕНТАР Скопје / Центар € 200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 30 m2 Објавено 05-06-2024 Телефон
Гарсоњера Наместеност Наместен Спрат -

Се издава гарсоњера во Центар

Станот е 30м2, се наоѓа на 3-ти кат во зграда со лифт. Се издава целосно опремен како на сликите. Се наоѓа во близина на државна болница.

Цена: 200 евра/месечно
Шифра: 555/2775
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР
€ 300

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 2 Квадратура 43 m2
СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА ВО ЦЕНТАР
€ 230

СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА ВО ЦЕНТАР

Соби 1 Квадратура 40 m2
СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
€ 550

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Квадратура 65 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје