• Продавам стан
  • Продавам стан
  • Продавам стан
  • Продавам стан
Продавам стан Скопје / Карпош 1 € 62200 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 42 m2 Објавено 07-07-2024 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат -

Продавам нов двособен стан карпош1,42м, 62200е. Со платен данок,
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

МиткоВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
MKD 0

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 3 Квадратура 46 m2
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Квадратура 117 m2
Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Квадратура 56 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје