za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • prodavam
  • prodavam
prodavam Скопје / Ѓ.Петров MKD 1000000000000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 176 m2 Телефон

Kuka na dva sprata .
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

mare pavlovaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice
€ 65500

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN VO CITY TOWER
€ 300

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN VO CITY TOWER

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN SO GARAZA KAJ CESMA
€ 50000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN SO GARAZA KAJ CESMA

Соби 2 Бањи Квадратура 51 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje