za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • nova gradba garsonjera vo Hrom
  • nova gradba garsonjera vo Hrom
  • nova gradba garsonjera vo Hrom
  • nova gradba garsonjera vo Hrom
  • nova gradba garsonjera vo Hrom
  • nova gradba garsonjera vo Hrom
  • nova gradba garsonjera vo Hrom
  • nova gradba garsonjera vo Hrom
nova gradba, garsonjera vo Hrom Скопје / Ѓ.Петров € 37500 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 34 m2 Објавено 13-01-2022 Телефон
Гарсоњера Наместеност Празен Спрат 4 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Друго Паркинг Јавен паркинг Ориентација Север

Веднаш вселив празен еднособен стан во Хром. На 4 кат од 4 ката. Плафонот на станот не е последен, има кос кров на зградата, има таван со изолација. Поглед кон Скопска Црна Гора и кон Шар Планина. Пред балконот нема да се градат други згради, погледот останува. Клима инвертер . Има лифт. Влезна врата со домофон.
ZlatkoВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

IZDAVAME NOVA GARSONJERA VO CENTAR
€ 200

IZDAVAME NOVA GARSONJERA VO CENTAR

Соби 1 Бањи Квадратура 30 m2
DOMIK IZDAVA NOVA GARSONJERA VO CENTAR
€ 200

DOMIK IZDAVA NOVA GARSONJERA VO CENTAR

Соби 1 Бањи Квадратура 30 m2
DOMIK IZDAVA NOVA GARSONJERA KAJ UNIVERZALNA SALA
€ 170

DOMIK IZDAVA NOVA GARSONJERA KAJ UNIVERZALNA SALA

Соби 1 Бањи Квадратура 30 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје