za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Деловен простор во нас. Тафталиџе 1

Се издава Деловен простор во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 0 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 95 m2 Соби 3 Евид. број482 Објавено 02-03-2021
активен
Телефон
Ориентација Исток

Галерија со стаклен излог. 40м2 доле и 55м2 горе.
Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 0 Бањи Квадратура 165 m2
Се издава деловен простор;Капиштец
€ 150

Се издава деловен простор;Капиштец

Соби 0 Бањи Квадратура 15 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici