za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Urbanspace
  • Urbanspace
  • Urbanspace
  • Urbanspace
  • Urbanspace
  • Urbanspace
  • Urbanspace
Urbanspace Скопје / Центар € 800 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 70 m2 Објавено 26-10-2020 Телефон
3-собен Спрат -

Станот се наоѓа на прекрасна локација спроти Универзалната сала веднаш позади Броз кафе. Со големина од 70м2 со паркинг простор под објектот (пристап преку лифт). Станот е во нова градба и сеуште не вселуван, се наоѓа на втор кат во зграда со лифт и домофон. Комплетно опремен со 3 спални соби и заеднички простории (бања, кујна, трпезарија, дневен престој и тераса). Луксузно уреден со комплетно нова опрема и со можност за престој до 3 или 4 лица (едната соба е со двоен кревет). Има инсталирано климатизација во секоја просторија засебно и сопствено парно (доколку е потребно да се вклучува).
Станот се издава од ноќ (50 евра) или месечно (800 евра без или 850 евра со платени режиски трошкови и одржување). Редовно чистење на станот или дополнителни услуги по договор.
Сериозно заинтересирани нека се јават или на Whatsup/Viber
Vladimir KraljevskiВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
€ 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
€ 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
€ 1200

DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 4 Бањи Квадратура 137 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici