za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Trsoben 68m2 Simpo Crnice-Birarija
  • Trsoben 68m2 Simpo Crnice-Birarija
  • Trsoben 68m2 Simpo Crnice-Birarija
  • Trsoben 68m2 Simpo Crnice-Birarija
  • Trsoben 68m2 Simpo Crnice-Birarija
  • Trsoben 68m2 Simpo Crnice-Birarija

Trsoben 68m2 Simpo Crnice-Birarija Скопје / К.Вода EUR 1 За продавање

КатегоријаВикендица Квадратура 68 m2 Соби 3 Евид. број Телефон

ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА...
Продаваме 69м2 стан на 3/6кат со лифт на атрактивна локација во Кисела Вода-Бирарија во нова 2014год.доста квалитетна градба.
Располага со:
-2 комфорни спални соби,
-изолиран ходник за спалните и бањата со голем простор за вграден плакар,
-гостински тоалет,
-бања со када,бојлер,лавабо,
-комфорна тераса.
Во цената на станот е вклучено и гаражно место(не е обврзувачко).
Фасадата е термички изведена со голем коефициент на енергетска заштита,греење и ладење на Фенкојлери,внатрешни прегради-бетонска преграда,А Класа паркет(двојно лакиран),Италијанска керамика,алуминиумски термопан прозори,дрвени врати,лајсни и сл.
Шифра:6094
Цена по Договор
Контакт тел: 078/218-306
077/861-205


MyNewHome-Agencija za NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava namesten 3-soben stan vo Aerodrom 68m2
EUR 270

Se izdava namesten 3-soben stan vo Aerodrom, 68m2

Соби 3 Квадратура 68 m2
Se izdava kat od kuka 110m2 Crnice
MKD 450

Se izdava kat od kuka 110m2 Crnice

Соби 4 Квадратура 110 m2
Se izdava 3-sob namesten stan-Crnice
EUR 450

Se izdava 3-sob namesten stan-Crnice

Соби 3 Квадратура 60 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici