za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Stanovi vo izgradba vo Crnice
  • Stanovi vo izgradba vo Crnice
  • Stanovi vo izgradba vo Crnice
  • Stanovi vo izgradba vo Crnice
  • Stanovi vo izgradba vo Crnice
  • Stanovi vo izgradba vo Crnice
  • Stanovi vo izgradba vo Crnice
  • Stanovi vo izgradba vo Crnice

Stanovi vo izgradba vo Crnice Скопје / Црниче EUR 1000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 83 m2 Соби 3 Евид. број Телефон

Се продаваат станови во зграда во изградба. Зградата се наоѓа во Црниче веднаш над основното училиште Кузман Јосифовски Питу, во близина на Рептил маркетот. Становите се со површина од 73 м2 и 82 м2 и се вселиви април/мај 2018.
Карабината на зградата е веќе завршена.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

тониВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Stanovi na Vodno 78-102m2
MKD 1099

Stanovi na Vodno 78-102m2

Соби 3 Квадратура 102 m2
Se prodavaat stanovi Taftalidze 1
EUR 1050

Se prodavaat stanovi Taftalidze 1

Соби 2 Квадратура 46 m2
Stanovi vo gradba vo Kozle
MKD 1150

Stanovi vo gradba vo Kozle

Соби 3 Квадратура 65 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Kumanovo