• Stan vo Ohrid
  • Stan vo Ohrid
  • Stan vo Ohrid
  • Stan vo Ohrid
  • Stan vo Ohrid
  • Stan vo Ohrid
Stan vo Ohrid Охрид / Охрид € 55000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 67 m2 Телефон

Bul.Turisticka lam C 1/19,sopstven parking,igraliste,lift,10 min do centar I ezero.kompletno renoviran.
BiljanaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Ohrid
€ 99600

Se prodava stan vo Ohrid

Соби 3 Квадратура 83 m2
Se prodava 2-sob namesten stan-Ohrid
€ 75000

Se prodava 2-sob namesten stan-Ohrid

Соби 2 Квадратура 80 m2
Se prodava nov 2-sob stan vo Pestani-Ohrid
€ 58000

Se prodava nov 2-sob stan vo Pestani-Ohrid

Соби 2 Квадратура 55 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје