za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Stan od 41m2 vo Kozle Taftalidze top lokacija

  • Stan od 41m2 vo Kozle Taftalidze top lokacija
  • Stan od 41m2 vo Kozle Taftalidze top lokacija
  • Stan od 41m2 vo Kozle Taftalidze top lokacija

Stan od 41m2 vo Kozle Taftalidze top lokacija Скопје / Козле EUR 45000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 41 m2 Соби 2 Евид. број Телефон

Komplet renoviran, polu namesten stan vo kozle kulata vo postata na 2 sprat. Golem parking pred zgrada gleda nakaj vodno.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

JovicaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava 3-sob stan 62m2-Taftalidze 1
EUR 66300

Se prodava 3-sob stan, 62m2-Taftalidze 1

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Se izdava 2-sob namesten stan-Taftalidze 1
EUR 250

Se izdava 2-sob namesten stan-Taftalidze 1

Соби 2 Бањи Квадратура 33 m2
Izdavam stan na Vodno top lokacija
EUR 650

Izdavam stan na Vodno top lokacija

Соби 4 Бањи Квадратура 100 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici