za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Stan 59 m2 vo crnice
  • Stan 59 m2 vo crnice
  • Stan 59 m2 vo crnice
  • Stan 59 m2 vo crnice
  • Stan 59 m2 vo crnice
  • Stan 59 m2 vo crnice
  • Stan 59 m2 vo crnice
  • Stan 59 m2 vo crnice
Stan 59 m2 vo crnice Скопје / Црниче € 72000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 59 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Se prodava komplet namesten 3 soben stan 59 m2 , na prizemje so dvor 29 m2, vo naselba Crnice. Cena 72 000 evra
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

LidijaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava 3-sob namesten stan-Crnice
€ 450

Se izdava 3-sob namesten stan-Crnice

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Se prodava nov stan na ekskluzivna lokacija Crnice
MKD 11

Se prodava nov stan na ekskluzivna lokacija Crnice

Соби 3 Бањи Квадратура 96 m2
Se prodava nov stan na odlicna lokacija - crnice
MKD 11

Se prodava nov stan na odlicna lokacija - crnice

Соби 3 Бањи Квадратура 78 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici