za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Se prodava stan vo naselba cento
  • Se prodava stan vo naselba cento
  • Se prodava stan vo naselba cento
  • Se prodava stan vo naselba cento

Se prodava stan vo naselba cento Скопје / Сингелиќ EUR 31000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 55 m2 Соби 2 Евид. број Објавено 11-06-2020 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Se prodava stan vo naselba cento za poveke informacii imate mob telef


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

slavkoВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

SE IZDAVA KUKA VO NASELBA VODNO
EUR 400

SE IZDAVA KUKA VO NASELBA VODNO

Соби 4 Бањи Квадратура 100 m2
Se prodava stan vo Karpos 4
EUR 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2
Se prodava stan vo Aerodrom
EUR 62000

Se prodava stan vo Aerodrom

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici