za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Se prodava stan karpos 3
  • Se prodava stan karpos 3
  • Se prodava stan karpos 3
Se prodava stan karpos 3 Скопје / Карпош 3 € 55000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 55 m2 Објавено 22-11-2020 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат -

Stanot e na Karposovo Vostanie renoviran
Bozo Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Karpos 4
€ 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2
Se prodava stan vo Karpos 2 49m2
€ 59000

Se prodava stan vo Karpos 2, 49m2

Соби 2 Бањи Квадратура 49 m2
Dvosoben stan vo Karpos
€ 250

Dvosoben stan vo Karpos

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici