za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Se prodava stan kaj zooloska
  • Se prodava stan kaj zooloska

Se prodava stan kaj zooloska Скопје / Карпош 1 EUR 73000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 70 m2 Соби 4 Евид. број Објавено 28-07-2020 Телефон
4-собен Спрат -

Stanot e sproti zoolska na visoko prizemje pogoden za sekakva namena


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

BozoВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Karpos 4
EUR 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2
Se prodava stan vo Aerodrom
EUR 62000

Se prodava stan vo Aerodrom

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2
SE PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KOZLE
EUR 54000

SE PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KOZLE

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici