Se prodava nov stan vo Karpos 1 kaj Simpo od 70m2


  • Se prodava nov stan vo Karpos 1 kaj Simpo od 70m2
  • Se prodava nov stan vo Karpos 1 kaj Simpo od 70m2
Se prodava nov stan vo Karpos 1 kaj Simpo od 70m2 Скопје / Карпош 1 € 115000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 70 m2 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продава нов стан позади Симпо во Карпош 1 од 70м2. Станот располага со дневна, трпезарија, кујна, 2 спални, тераса, гостински тоалет и бања. Станот е поврзан на БЕГ и има подно греење. ЦЕНА: 115.500 евра Со станот одат и 2 подземни паркинг места кои не се во цената. шифра 1162 
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

City EstateВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava 3-sob stan 70m2-Debar Maalo
€ 75000

Se prodava 3-sob stan, 70m2-Debar Maalo

Соби 3 Бањи Квадратура 70 m2
Se prodava stan vo Karpos 1
€ 76000

Se prodava stan vo Karpos 1

Соби 2 Бањи Квадратура 75 m2
Se prodava stan vo Karpos 4
€ 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје