za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Se prodava 2-sob stan 60m2- Kozle
  • Se prodava 2-sob stan 60m2- Kozle
  • Se prodava 2-sob stan 60m2- Kozle
  • Se prodava 2-sob stan 60m2- Kozle
  • Se prodava 2-sob stan 60m2- Kozle

Se prodava 2-sob stan 60m2- Kozle Скопје / Козле EUR 66500 За продавање

КатегоријаПродажба на станови и куќи Квадратура 60 m2 Соби 2 Евид. бројЈ2849 Телефон

Sifra: Ј2849
Se prodava stan vo Kozle, 48m2 stanbena povrsina, 9m2 terasa i 3m2 podrum na visoko prizemje, vo nova zgrada. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba, 1 banja, terasa.
Cena:66500evra

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. contact@novelestate.com


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Новел НедвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

SE PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KOZLE
EUR 54000

SE PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KOZLE

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2
DOMIK PRODAVA 2 SOBEN STAN VO KOZLE KAJ 2 ELENA
EUR 54

DOMIK PRODAVA 2 SOBEN STAN VO KOZLE KAJ 2 ELENA

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2
Nov 2-sob stan 60m2-Debar Maalo
MKD 67500

Nov, 2-sob stan, 60m2-Debar Maalo

Соби 2 Бањи Квадратура 60 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici