za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Se iznajmuva moderno namesten stan vo Centar - Montenegro Mebel


  • Se iznajmuva moderno namesten stan vo Centar - Montenegro Mebel
  • Se iznajmuva moderno namesten stan vo Centar - Montenegro Mebel
  • Se iznajmuva moderno namesten stan vo Centar - Montenegro Mebel
  • Se iznajmuva moderno namesten stan vo Centar - Montenegro Mebel
  • Se iznajmuva moderno namesten stan vo Centar - Montenegro Mebel
  • Se iznajmuva moderno namesten stan vo Centar - Montenegro Mebel
  • Se iznajmuva moderno namesten stan vo Centar - Montenegro Mebel
Se iznajmuva moderno namesten stan vo Centar - Montenegro Mebel Скопје / Центар € 270 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 62 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се изнајмува стан во Центар, кај Монтенегро Мебел.

Површина 62 м2
Дневна соба со кујна, спална соба, тераса и остава
Кат 6/8 со лифт
Сопствено греење
Новоградба - комплетно ново наместен

Цена 270 Евра

Шифра С1284
Тифани Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK  IZDAVA LUX 4 SOBEN STAN KAJ MONTENEGRO
€ 650

DOMIK IZDAVA LUX. 4 SOBEN STAN KAJ MONTENEGRO

Соби 4 Бањи Квадратура 100 m2
Se iznajmuva dukjan vo strog centar
MKD 1

Se iznajmuva dukjan vo strog centar

Соби 1 Бањи Квадратура 18 m2
Se izdava 2-sob namesten stan-Centar
€ 300

Se izdava 2-sob namesten stan-Centar

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje