mk Se izdava stan vo Karposh1 vo blizina na fakultetite - 53582

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Se izdava stan vo Karposh1 vo blizina na fakultetite


  • Se izdava stan vo Karposh1 vo blizina na fakultetite
  • Se izdava stan vo Karposh1 vo blizina na fakultetite
  • Se izdava stan vo Karposh1 vo blizina na fakultetite
  • Se izdava stan vo Karposh1 vo blizina na fakultetite
  • Se izdava stan vo Karposh1 vo blizina na fakultetite
  • Se izdava stan vo Karposh1 vo blizina na fakultetite
  • Se izdava stan vo Karposh1 vo blizina na fakultetite
  • Se izdava stan vo Karposh1 vo blizina na fakultetite
Se izdava stan vo Karposh1 vo blizina na fakultetite Скопје / Карпош 1 € 0 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 54 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се издава стан во Карпош1 во близина на Електро/Машински факултет целосно наместен и реновиран. Станот е дсвособен (две засебни спални и дневна) и има на располагање кревети за 4 лица (два кревета во една спална, еден во другата спална и уште еден софа кревет во дневна). Има засебна целосно опремена кујна и тоалет. Станот има и балкон и е на 5ти кат во зграда во која има и лифт. централно греење има во станот. Слободен од 1 јуни 2021.
ElenaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava stan vo Centar
€ 400

Se izdava stan vo Centar

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Se izdava stan od 48 m2 vo Karpos3
€ 220

Se izdava stan od 48 m2 vo Karpos3

Соби 1 Бањи Квадратура 48 m2
Se izdava stan vo Centar
€ 200

Se izdava stan vo Centar

Соби 1 Бањи Квадратура 25 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје