Se izdava stan 50m2 na Vodno Panorama Residence


  • Se izdava stan 50m2 na Vodno Panorama Residence
  • Se izdava stan 50m2 na Vodno Panorama Residence
  • Se izdava stan 50m2 na Vodno Panorama Residence
  • Se izdava stan 50m2 na Vodno Panorama Residence
  • Se izdava stan 50m2 na Vodno Panorama Residence
  • Se izdava stan 50m2 na Vodno Panorama Residence
Se izdava stan 50m2 na Vodno Panorama Residence Скопје / Водно € 600 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 50 m2 Објавено 26-01-2023 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -
City EstateВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA LUX STAN NA VODNO
€ 1200

DOMIK IZDAVA LUX STAN NA VODNO

Соби 4 Бањи Квадратура 180 m2
DOMIK IZDAVA LUX STAN NA VODNO
€ 360

DOMIK IZDAVA LUX. STAN NA VODNO

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Se izdava 3-sob namesten stan-Vodno
€ 450

Se izdava 3-sob namesten stan-Vodno

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје