za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Se izdava renoviran stan 2 spalni - Karpos

  • Se izdava renoviran stan 2 spalni - Karpos
  • Se izdava renoviran stan 2 spalni - Karpos
  • Se izdava renoviran stan 2 spalni - Karpos
  • Se izdava renoviran stan 2 spalni - Karpos
  • Se izdava renoviran stan 2 spalni - Karpos

Se izdava renoviran stan 2 spalni - Karpos Скопје / EUR 250 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 60 m2 Соби 2 Евид. број Телефон

Се издава неодамна реновиран целосно наместен стан од 60м2 во Тафталиџе 1 со нова терпезарија. Станот се наоѓа во близина на гимназијата Нова и има две спални соби. Климатизиран, без парно. Цената за за подолг временски период може да биде намалена.


Видео од објектотВидете ги деталите на куќата преку видеотоIvanaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava 3-sob namesten stan-Karpos 2
EUR 450

Se izdava 3-sob namesten stan-Karpos 2

Соби 3 Квадратура 88 m2
Se izdava 4-sob stan so dvor-Karpos 2
EUR 700

Se izdava 4-sob stan so dvor-Karpos 2

Соби 4 Квадратура 104 m2
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 3 Квадратура 58 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Kumanovo