za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Se izdava nov stan od 50m2 vo Nastel-Taftalidze


  • Se izdava nov stan od 50m2 vo Nastel-Taftalidze
  • Se izdava nov stan od 50m2 vo Nastel-Taftalidze
  • Se izdava nov stan od 50m2 vo Nastel-Taftalidze
  • Se izdava nov stan od 50m2 vo Nastel-Taftalidze
  • Se izdava nov stan od 50m2 vo Nastel-Taftalidze
  • Se izdava nov stan od 50m2 vo Nastel-Taftalidze
  • Se izdava nov stan od 50m2 vo Nastel-Taftalidze
  • Se izdava nov stan od 50m2 vo Nastel-Taftalidze
Se izdava nov stan od 50m2 vo Nastel-Taftalidze Скопје / Карпош 1 € 300 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 50 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Издавам нов двособен стан опремен со мебел и техника во Карпош, Тафталиџе 1, Настел. - 50м2, 2 соби (дневна, спална) - бања, тераса - 6ти кат со два лифта - Греење на централно градско парно - Комплетно опремен, источна ориентација. Цена 300евра.
ДариоВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava delpven prostor od 50m2 vo naselba Novo lisice
€ 200

Se izdava delpven prostor od 50m2 vo naselba Novo lisice

Соби 0 Бањи Квадратура 50 m2
Se izdava 2-sob namesten stan-Taftalidze 1
€ 250

Se izdava 2-sob namesten stan-Taftalidze 1

Соби 2 Бањи Квадратура 33 m2
Se prodava dvosoben stan 50m2Kisela Voda
€ 38000

Se prodava dvosoben stan 50m2,Kisela Voda

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје