za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

SE PRODAVA STAN VO CENTAR 83m2 VO KULITE SPROTI GIMNAZIJATA JOSIP BROZ

  • SE PRODAVA STAN VO CENTAR 83m2 VO KULITE SPROTI GIMNAZIJATA JOSIP BROZ
  • SE PRODAVA STAN VO CENTAR 83m2 VO KULITE SPROTI GIMNAZIJATA JOSIP BROZ
  • SE PRODAVA STAN VO CENTAR 83m2 VO KULITE SPROTI GIMNAZIJATA JOSIP BROZ
  • SE PRODAVA STAN VO CENTAR 83m2 VO KULITE SPROTI GIMNAZIJATA JOSIP BROZ
  • SE PRODAVA STAN VO CENTAR 83m2 VO KULITE SPROTI GIMNAZIJATA JOSIP BROZ
  • SE PRODAVA STAN VO CENTAR 83m2 VO KULITE SPROTI GIMNAZIJATA JOSIP BROZ
  • SE PRODAVA STAN VO CENTAR 83m2 VO KULITE SPROTI GIMNAZIJATA JOSIP BROZ

SE PRODAVA STAN VO CENTAR 83m2 VO KULITE SPROTI GIMNAZIJATA JOSIP BROZ Скопје / Центар EUR 94000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 83 m2 Соби 3 Евид. број Објавено 22-01-2020 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Со поглед на Водно, тивок, сончев, реновирана инсталација за вода и струја, ПВЦ прозори и балконски врати, две спални со тоалет и ходник, дневна, кујна и ходник со гостинско WC, блиндер влезна врата.
Паркингот е решен со налепница од ПОЦ и се влегува преку рампа, до паркингот имаат пристап само станарите.
СТАНОТ СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТ КАКО ШТО Е НА СЛИКИТЕ
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

FILIPВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA DELOVEN VO CENTAR SPROTI RAMSTOR
EUR 220

DOMIK IZDAVA DELOVEN VO CENTAR SPROTI RAMSTOR

Соби 2 Квадратура 41 m2
SE PRODAVA TOP 2 SOBEN NOV STAN 58 M2 VO CENTAR
EUR 68200

SE PRODAVA TOP 2 SOBEN NOV STAN 58 M2 VO CENTAR

Соби 2 Квадратура 58 m2
Se prodava 2-sob stan 43m2-Centar
EUR 58000

Se prodava 2-sob stan, 43m2-Centar

Соби 2 Квадратура 43 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Kumanovo