za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Prodavam stan -trosoben proširen vo Novo Lisiče


  • Prodavam stan -trosoben proširen vo Novo Lisiče
  • Prodavam stan -trosoben proširen vo Novo Lisiče
  • Prodavam stan -trosoben proširen vo Novo Lisiče
  • Prodavam stan -trosoben proširen vo Novo Lisiče
  • Prodavam stan -trosoben proširen vo Novo Lisiče
  • Prodavam stan -trosoben proširen vo Novo Lisiče
  • Prodavam stan -trosoben proširen vo Novo Lisiče
  • Prodavam stan -trosoben proširen vo Novo Lisiče
Prodavam stan -trosoben proširen vo Novo Lisiče Скопје / Аеродром € 63000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 65 m2 Телефон
3-собен Наместеност Полу-наместен Спрат 5 кат Состојба Стар Подрум Да Лифт Да Греење Сопствено парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Исток

Trosoben proširen stan ,na odlična lokacija vo Novo Lisiče so sopstveno greenje.
Se sostoi od 2 spalni sobi,dnevna soba,trpezarija so kujna i podrumski prostorii.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ALMAВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Novo Lisice
€ 59500

Se prodava stan vo Novo Lisice

Соби 2 Бањи Квадратура 65 m2
Se prodava nov 2-sob stan 64m2-Novo Lisice
MKD 58000

Se prodava nov 2-sob stan, 64m2-Novo Lisice

Соби 2 Бањи Квадратура 64 m2
Se izdava prazen 2-sob stan-Novo Lisice
MKD 100

Se izdava prazen 2-sob stan-Novo Lisice

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје