za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Prodavam kukja vo Gjorce Petrov Hrom


  • Prodavam kukja vo Gjorce Petrov Hrom
  • Prodavam kukja vo Gjorce Petrov Hrom
Prodavam kukja vo Gjorce Petrov Hrom Скопје / Ѓ.Петров € 120000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 240 m2 Телефон
Повеќесобен Наместеност Наместен Спрат -

Prodavam kukja vo Gjorce Petrov Hrom. Moze I zamena so Stan I doplata
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ToniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava 2-sob namesten stan-Gjorce Petrov
€ 46000

Se prodava 2-sob namesten stan-Gjorce Petrov

Соби 2 Бањи Квадратура 44 m2
Ekskluzivna kukja na Vodno 240m2
MKD 1

Ekskluzivna kukja na Vodno 240m2

Соби 6 Бањи Квадратура 240 m2
Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice
€ 65500

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici