za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

PRODAZBA NA NOVI STANOVI VO AERODROM OD 36m2 do 72m2


  • PRODAZBA NA NOVI STANOVI VO AERODROM OD 36m2 do 72m2
  • PRODAZBA NA NOVI STANOVI VO AERODROM OD 36m2 do 72m2
  • PRODAZBA NA NOVI STANOVI VO AERODROM OD 36m2 do 72m2
  • PRODAZBA NA NOVI STANOVI VO AERODROM OD 36m2 do 72m2
  • PRODAZBA NA NOVI STANOVI VO AERODROM OD 36m2 do 72m2
  • PRODAZBA NA NOVI STANOVI VO AERODROM OD 36m2 do 72m2
  • PRODAZBA NA NOVI STANOVI VO AERODROM OD 36m2 do 72m2
PRODAZBA NA NOVI STANOVI VO AERODROM OD 36m2 do 72m2 Скопје / Аеродром € 1080 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 57 m2 Телефон
3-собен Спрат -

Prodazba na novi stanovi vo Aerodrom na ul. Pandil Siskov vo neposredna blizina na poliklinika Jane Sandanski, zgradata e vo gradba i ke bide zavrsena krajot 2021g, od investitor bez dopolnitelni troskovi so vklucen ddv
cena 1100 evra m2
cena za podzemno parking mesto 3500 evra

-Фасадните ѕидови се предвидени да бидат од керамички блокови со дебелина од 20 см и соодветна термоизолација од 10 см, со што се запазува високо ниво на енергетска ефикасност на објектот.
Global propertyВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

AERODROM MICURIN 72M2 TROSOBEN
€ 1100

AERODROM MICURIN 72M2 TROSOBEN

Соби 3 Бањи Квадратура 72 m2
Crnice novi trosobni vselivi stanovi
€ 1

Crnice novi trosobni vselivi stanovi

Соби 3 Бањи Квадратура 79 m2
Crnice novi trosobni vselivi stanovi
MKD 1

Crnice novi trosobni vselivi stanovi

Соби 3 Бањи Квадратура 79 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје