za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Namesten stan so tri spalni vo Avtokomanda


  • Namesten stan so tri spalni vo Avtokomanda
  • Namesten stan so tri spalni vo Avtokomanda
  • Namesten stan so tri spalni vo Avtokomanda
  • Namesten stan so tri spalni vo Avtokomanda
  • Namesten stan so tri spalni vo Avtokomanda
  • Namesten stan so tri spalni vo Avtokomanda
  • Namesten stan so tri spalni vo Avtokomanda
Namesten stan so tri spalni vo Avtokomanda Скопје / Автокоманда € 94000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 110 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава наместен стан во Автокоманда. Станот располага со една спална дневна со трпезарија бања и тераса на долното ниво и 2 спални и бања на горното ниво. На 5 кат со лифт, поврзан на железарско парно. Цена: 94000 евра наместен шифра 1146
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

City EstateВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava namesten stan so dve spalni sobi vo Debar Maalo
€ 350

Se izdava namesten stan so dve spalni sobi vo Debar Maalo

Соби 3 Бањи Квадратура 75 m2
AVTOKOMANDA 60M2 TROSOBEN NA PRIZEMJE
€ 54000

AVTOKOMANDA 60M2 TROSOBEN NA PRIZEMJE

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Se prodavat stanovi vo gradba 40-50m2Avtokomanda
€ 950

Se prodavat stanovi vo gradba 40-50m2,Avtokomanda

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје