mk Namesten i renoviran stan od 54m2 vo Karpos 1 68,700€ - 56315

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Namesten i renoviran stan od 54m2 vo Karpos 1


  • Namesten i renoviran stan od 54m2 vo Karpos 1
  • Namesten i renoviran stan od 54m2 vo Karpos 1
  • Namesten i renoviran stan od 54m2 vo Karpos 1
  • Namesten i renoviran stan od 54m2 vo Karpos 1
  • Namesten i renoviran stan od 54m2 vo Karpos 1
  • Namesten i renoviran stan od 54m2 vo Karpos 1
  • Namesten i renoviran stan od 54m2 vo Karpos 1
Namesten i renoviran stan od 54m2 vo Karpos 1 Скопје / Карпош 1 € 68700 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 54 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава наместен и реновиран стан од 54м2 на 2 кат (во тек е поставување на лифт во зградата).Стамбена површина од 39м2 плус 15м2 тераса. Со 1 спална и станот е ориентиран јужно. ЦЕНА: 68.700 евра шифра 1043 
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

City EstateВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava 3-sob namesten stan-Karpos 2
€ 450

Se izdava 3-sob namesten stan-Karpos 2

Соби 3 Бањи Квадратура 88 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
€ 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
€ 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје