za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

NOV STAN 58m2 VO KOZLE, SPROTI GERMANSKA AMBASADA-3 SOBEN

  • NOV STAN 58m2 VO KOZLE SPROTI GERMANSKA AMBASADA-3 SOBEN
  • NOV STAN 58m2 VO KOZLE SPROTI GERMANSKA AMBASADA-3 SOBEN
  • NOV STAN 58m2 VO KOZLE SPROTI GERMANSKA AMBASADA-3 SOBEN
  • NOV STAN 58m2 VO KOZLE SPROTI GERMANSKA AMBASADA-3 SOBEN
  • NOV STAN 58m2 VO KOZLE SPROTI GERMANSKA AMBASADA-3 SOBEN
  • NOV STAN 58m2 VO KOZLE SPROTI GERMANSKA AMBASADA-3 SOBEN
  • NOV STAN 58m2 VO KOZLE SPROTI GERMANSKA AMBASADA-3 SOBEN
  • NOV STAN 58m2 VO KOZLE SPROTI GERMANSKA AMBASADA-3 SOBEN

NOV STAN 58m2 VO KOZLE, SPROTI GERMANSKA AMBASADA-3 SOBEN Скопје / Козле EUR 67900 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 58 m2 Соби 3 Евид. број Телефон

Број на соби: 3
Квадратура: 58 m² (54m2 + 4m2 тераса)
Греење: Сопствено парно на струја
Спрат: високо приземје
3-катна зграда
градба 2010
Опрема: Празен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: слободен паркинг спроти зграда
Ориентација: север - исток
Адреса: ул. Леринска 72А (спроти Германска амбасада)

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.


Цена: 67.900евра


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

FilipВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Stan vo Kozle 4 soben - 113 m2
EUR 800

Stan vo Kozle 4 soben - 113 m2

Соби 4 Квадратура 113 m2
SE PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KOZLE
EUR 54000

SE PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KOZLE

Соби 2 Квадратура 52 m2
DOMIK PRODAVA 2 SOBEN STAN VO KOZLE KAJ 2 ELENA
EUR 54

DOMIK PRODAVA 2 SOBEN STAN VO KOZLE KAJ 2 ELENA

Соби 2 Квадратура 52 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici