NEVSELUVAN TROSOBEN STAN LOCIRAN VO NOVO LISICE


  • NEVSELUVAN TROSOBEN STAN LOCIRAN VO NOVO LISICE
  • NEVSELUVAN TROSOBEN STAN LOCIRAN VO NOVO LISICE
  • NEVSELUVAN TROSOBEN STAN LOCIRAN VO NOVO LISICE
  • NEVSELUVAN TROSOBEN STAN LOCIRAN VO NOVO LISICE
  • NEVSELUVAN TROSOBEN STAN LOCIRAN VO NOVO LISICE
  • NEVSELUVAN TROSOBEN STAN LOCIRAN VO NOVO LISICE
  • NEVSELUVAN TROSOBEN STAN LOCIRAN VO NOVO LISICE
NEVSELUVAN TROSOBEN STAN LOCIRAN VO NOVO LISICE Скопје / Аеродром € 250 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 65 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

* ШИФРА 6320
Импулс недвижности издав сосема нов,невселуван трособен стан со локација во ново лисиче,кај ФОН.

✔ 65м2, 3 соби (дневна,2 спални)
✔ бања + тераса
✔ Катност 1
✔ Греење на инвертер клими
✔ Комплетно опремен
паркинг место

✔ цена 250еур + режиски трошоци

Импулс агенција за недвижности
Impuls AgencijaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Novo Lisice
€ 59500

Se prodava stan vo Novo Lisice

Соби 2 Бањи Квадратура 65 m2
Se izdava prazen 2-sob stan-Novo Lisice
MKD 100

Se izdava prazen 2-sob stan-Novo Lisice

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2
Se prodava nov 2-sob stan 64m2-Novo Lisice
MKD 58000

Se prodava nov 2-sob stan, 64m2-Novo Lisice

Соби 2 Бањи Квадратура 64 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје