• NA PRODAZBA STAN 87m2 VO KAPISTEC
  • NA PRODAZBA STAN 87m2 VO KAPISTEC
  • NA PRODAZBA STAN 87m2 VO KAPISTEC
  • NA PRODAZBA STAN 87m2 VO KAPISTEC
  • NA PRODAZBA STAN 87m2 VO KAPISTEC
  • NA PRODAZBA STAN 87m2 VO KAPISTEC
  • NA PRODAZBA STAN 87m2 VO KAPISTEC
NA PRODAZBA STAN 87m2 VO KAPISTEC Скопје / Капиштец € 150000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 87 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава стан од 87 метри квадратни во КАПИШТЕЦ на ул. Народен Фронт број 33 (спроти рестораните Воденица Мулино и Дукат). Станот е на 7ми спрат и е со јужна ориентација (кон Водно). Цена 150.000,00 евра 
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ЉубеВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Luksuzen stan vo Kapistec
€ 420

Luksuzen stan vo Kapistec

Соби 2 Квадратура 75 m2
Se prodava stan vo Kapistec Skopje
€ 85000

Se prodava stan vo Kapistec, Skopje

Соби 3 Квадратура 83 m2
Se izdava 3-sob namesten stan-Kapistec
€ 400

Se izdava 3-sob namesten stan-Kapistec

Соби 3 Квадратура 66 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје