za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Kuca vo Kozle
  • Kuca vo Kozle
  • Kuca vo Kozle

Kuca vo Kozle Скопје / Козле EUR 240000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 260 m2 Соби 12 Евид. број Телефон

Se prodava kuca vo Kozle karsi avstriska ambasada


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

LidijaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Stan vo Kozle 4 soben - 113 m2
EUR 800

Stan vo Kozle 4 soben - 113 m2

Соби 4 Бањи Квадратура 113 m2
Stanovi vo gradba vo Kozle
MKD 1150

Stanovi vo gradba vo Kozle

Соби 3 Бањи Квадратура 65 m2
SE PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KOZLE
EUR 54000

SE PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KOZLE

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici