Izdavam stan na Vodno top lokacija


  • Izdavam stan na Vodno top lokacija
  • Izdavam stan na Vodno top lokacija
  • Izdavam stan na Vodno top lokacija
  • Izdavam stan na Vodno top lokacija
  • Izdavam stan na Vodno top lokacija
Izdavam stan na Vodno top lokacija Скопје / Водно € 650 За издавање

КатегоријаСТАН Квадратура 100 m2 Соби 4 Евид. број002 Телефон

Се изнајмува веднаш вселив нов модерен стан до турската амбасада на Водно Ул. Салвадор Аљенде.
Нов модерен стан на мирна локација до турската амбасада на Водно. Станот е 100м2 на 3ти спрат (од вкупно 5 спрата) со лифт. Станот е целосно опремен -наместен со голема дневна соба, трпезариска соба и комплетно опремена нова кујна, 2 спални, 1 бања, 1 тоалет, балкон со поглед кон Скопје. Со сопствен паркинг - гаража.


New apartment for rent, location, quiet area on Vodno next to Turkish embassy. The apartment is 100 m2, on the 3th floor, out of 5 floors in total, with elevator. The apartment is fully furnished it has: living room, dining room and fully equipped new kitchen, 2 beadrooms, 1 bath, 1 toilet, balcony with a smashing perspective of the Skopje. With enclosed parking area.
EvropaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan na ekskluzivna lokacija-VODNO
MKD 11

Se prodava stan na ekskluzivna lokacija-VODNO

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
Se prodava stan na ekskluzivna lokacija - Vodno 120m2
€ 1050

Se prodava stan na ekskluzivna lokacija - Vodno 120m2

Соби 5 Бањи Квадратура 120 m2
Izdavam NOV TROSOBEN STAN 60m2 Crnice Vodno nad Drzavna
€ 290

Izdavam NOV TROSOBEN STAN 60m2 Crnice (Vodno) nad Drzavna

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје