• Izdavam namesten stan
  • Izdavam namesten stan
  • Izdavam namesten stan
  • Izdavam namesten stan
  • Izdavam namesten stan
Izdavam namesten stan Скопје / Капиштец MKD 11000 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 40 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат 3 кат 3 кат Состојба Стар Лифт Да Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

izdavam namesten stan vo Kapistec kaj Zebra-Beli zgradi,40 m2 so lift,parno i 1 terasa.Pogoden za samci,1 vrabotena devojka /studentka
Caci SolevskaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

NAMESTEN STAN NA VODNO
€ 800

NAMESTEN STAN NA VODNO

Соби 4 Бањи Квадратура 150 m2
Se izdava 3-sob namesten stan-Kapistec
€ 400

Se izdava 3-sob namesten stan-Kapistec

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
Se izdava 4-sob namesten stan-Kapistec
€ 450

Se izdava 4-sob namesten stan-Kapistec

Соби 4 Бањи Квадратура 95 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје