mk Izdavam 2-soben stan vo Crniche 55 m2 300€ - 41040

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Izdavam 2-soben stan vo Crniche 55 m2
  • Izdavam 2-soben stan vo Crniche 55 m2
  • Izdavam 2-soben stan vo Crniche 55 m2
  • Izdavam 2-soben stan vo Crniche 55 m2
  • Izdavam 2-soben stan vo Crniche 55 m2
  • Izdavam 2-soben stan vo Crniche 55 m2
  • Izdavam 2-soben stan vo Crniche 55 m2
Izdavam 2-soben stan vo Crniche 55 m2 Скопје / Црниче € 300 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 55 m2 Телефон

Издавам 2-собен стан на 3-ри кат со лифт во Црниче (мирна околина). Станот е комплетно уреден со нов мебел.

Број на соби:2
Квадратура: 55m2
Греење: Парно на струја/ Инвертер клима
Спрат:3-ти кат
Тип на станот: Зграда (Мала зграда на 3-ри ката)
Лифт: Да
Година на градба:2009
Балкон: 1 (поглед на Водно)
Ориентација: Југ
Цена: 300 евра

Лице за контакт: Оливера
OliveraВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Stan vo Kozle 4 soben - 113 m2
€ 800

Stan vo Kozle 4 soben - 113 m2

Соби 4 Бањи Квадратура 113 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN NAD MVR
€ 350

DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN NAD MVR

Соби 2 Бањи Квадратура 55 m2
SE PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KOZLE
€ 54000

SE PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KOZLE

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје