Garsonjera vo Skopje, vo Skopjanka – prodavam


  • Garsonjera vo Skopje vo Skopjanka – prodavam
  • Garsonjera vo Skopje vo Skopjanka – prodavam
  • Garsonjera vo Skopje vo Skopjanka – prodavam
  • Garsonjera vo Skopje vo Skopjanka – prodavam
  • Garsonjera vo Skopje vo Skopjanka – prodavam
  • Garsonjera vo Skopje vo Skopjanka – prodavam
  • Garsonjera vo Skopje vo Skopjanka – prodavam
Garsonjera vo Skopje, vo Skopjanka – prodavam Скопје / Аеродром € 49000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 28 m2 Објавено 17-11-2023 Телефон
Гарсоњера Наместеност Наместен Спрат 5 кат 5 кат Состојба Стар Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Север

Се продава гарсоњера во скопје – Аеродром, во Скопјанка, веднаш до автобуската и железничката станица, во близина на Универзитетот „Св.Кирил и Методиј“. Гарсоњерата се наоѓа на 5/6 кат (не е последен) и е наместена. Се состои од претсобје, купатило, една голема соба, кујна издвоена со шанк и француска тераса. Истата е со чист имотен лист и може да се купи веднаш. Во зградата има 2 функционални лифта (обичен и товарен), а позади зградата има голем слободен паркинг. Ориентација северо-исток. Постои можност за договор околу цената!
МирославВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan 48m2TC Skopjanka Aerodorm
€ 51500

Se prodava stan 48m2,TC Skopjanka Aerodorm

Соби 1 Бањи Квадратура 48 m2
Se prodava garsonjera 30m2Aerodorm
€ 1150

Se prodava garsonjera 30m2,Aerodorm

Соби 1 Бањи Квадратура 30 m2
IZDAVAME NOVA GARSONJERA VO CENTAR
€ 200

IZDAVAME NOVA GARSONJERA VO CENTAR

Соби 1 Бањи Квадратура 30 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје