Furnished apartment for rent in Center Debar Maalo


  • Furnished apartment for rent in Center Debar Maalo
  • Furnished apartment for rent in Center Debar Maalo
  • Furnished apartment for rent in Center Debar Maalo
  • Furnished apartment for rent in Center Debar Maalo
  • Furnished apartment for rent in Center Debar Maalo
  • Furnished apartment for rent in Center Debar Maalo
  • Furnished apartment for rent in Center Debar Maalo
  • Furnished apartment for rent in Center Debar Maalo
Furnished apartment for rent in Center Debar Maalo Скопје / Центар € 470 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 74 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат 6 кат 6 кат Состојба Нов Гаража Да Лифт Да Греење На струја Паркинг Гаража Ориентација Југ

Furnished apartment of 74 m2 for rent, with its own heating and cooling, with one bedroom, TV internet and parking space.
Price 470 euros per month.
Се издава наместен апартман од 74 м2, со сопствено греење и ладење, со една спална, ТВ-интернет и паркинг место.
Цена 470 евра месечно.
КиреВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DEBAR MAALO DVOSOBEN STAN
€ 300

DEBAR MAALO DVOSOBEN STAN

Соби 2 Бањи Квадратура 73 m2
Nov 2-sob stan 60m2-Debar Maalo
MKD 67500

Nov, 2-sob stan, 60m2-Debar Maalo

Соби 2 Бањи Квадратура 60 m2
Se izdava trosoben stan vo Debar Maalo
€ 350

Se izdava trosoben stan vo Debar Maalo

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје