EKSKLUZIVEN TROSOBEN STAN NA ODLIVNA ADRESA VO CENTAR,VODNO


  • EKSKLUZIVEN TROSOBEN STAN NA ODLIVNA ADRESA VO CENTARVODNO
  • EKSKLUZIVEN TROSOBEN STAN NA ODLIVNA ADRESA VO CENTARVODNO
  • EKSKLUZIVEN TROSOBEN STAN NA ODLIVNA ADRESA VO CENTARVODNO
  • EKSKLUZIVEN TROSOBEN STAN NA ODLIVNA ADRESA VO CENTARVODNO
  • EKSKLUZIVEN TROSOBEN STAN NA ODLIVNA ADRESA VO CENTARVODNO
  • EKSKLUZIVEN TROSOBEN STAN NA ODLIVNA ADRESA VO CENTARVODNO
  • EKSKLUZIVEN TROSOBEN STAN NA ODLIVNA ADRESA VO CENTARVODNO
  • EKSKLUZIVEN TROSOBEN STAN NA ODLIVNA ADRESA VO CENTARVODNO
EKSKLUZIVEN TROSOBEN STAN NA ODLIVNA ADRESA VO CENTAR,VODNO Скопје / Водно € 750 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 95 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

ШИФРА 6122
Импулс недвижности издава ексклузивен стан за индивидуално домување кој ќе ве инспирира.Целовкупно станот може да се пофали со луксузен мебел кој комплетира современ и пријатен изглед.

✔ 95м2, 3 соби (дневна, 2спални)
✔ бања + тераса
✔ 5-ти кат со лифт
✔ Комплетно опремен
✔ Греење на струја и мултисплит клими

✔ цена 750еур + режиски трошоци

Импулс агенција за недвижности
Impuls AgencijaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

NOV TROSOBEN STAN NA VODNO 60m2
MKD 11

NOV TROSOBEN STAN NA VODNO 60m2

Соби 3 Квадратура 60 m2
Se izdava trosoben stan vo kuka na Vodno
€ 0

Se izdava trosoben stan vo kuka na Vodno

Соби 4 Квадратура 75 m2
Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice
€ 65500

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice

Соби 3 Квадратура 66 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје